Pro informace o půjčce volejte:
226 289 027

Refinancování a konsolidace půjček na Zonky

Zlevněte si své drahé půjčky. Převeďte si je k Zonky a získejte úrok od 4,99 % p.a.

Spočítejte si, kolik díky refinancování ušetříte

+420

Beru na vědomí znění Podmínek portálu Ušetřeno-Zonky.czZásad zpracování osobních údajů. Naše Společnosti jsou zprostředkovatelem primárně partnerských produktů Československé obchodní banky, a. s., za což získávají provize. Sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k jejich zpracování a následnému předání Benxy s.r.o. (případně s Vaším souhlasem též jinému partnerovi) za účelem dalšího jednání o uzavření příslušné smlouvy.

  • Snížení splátek

    Díky refinancování od Zonky budete měsíčně splácet až o ½ méně a snížíte si úrok.

  • Limit až 900 000 Kč

    Sloučit můžete všechny typy úvěrů až do výše 900 000 Kč a splátky si nastavíte na 12 měsíců až 10 let.

  • Lepší podmínky

    Kdykoliv a bez oznamování můžete zaslat mimořádnou splátku, nebo „jedním kliknutím“ půjčku zdarma splatit.

 

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Jak je vlastně možné, že refinancováním na Zonky.cz ušetřím?

Jelikož se trh každou chvíli proměňuje, půjčka, která mohla být v minulosti výhodná, už není. Na Zonky vám navíc s největší pravděpodobností nabídnou nejen lepší úrok, než jste měli doposud, ale také nižší než by vám při refinancování nabídli v bance. Díky nižšímu úroku se vám buď zkrátí délka splácení a vy tím ušetříte na sumě, kterou za půjčku ve finále zaplatíte, nebo si naopak ponecháte původní délku splácení a snížíte si výši měsíční splátky.

Je proces refinancování na Zonky složitý? Co vše obnáší?

Převést si půjčku k Zonky nebo si jejich prostřednictvím své závazky sloučit v jeden je velmi jednoduché. Vlastně je to hodně podobné, jako když chcete od lidí novou půjčku. Zavolá vám jeden z našich specialistů, pomůže vám vyplnit poptávku o půjčku a zodpoví všechny vaše dotazy. Pak nahrajete základní dokumenty a Zonky vám připraví nabídku. Když bude vše v pořádku, vložíte příběh na Tržiště. Následně už jen sledujete, jak se investoři na vaši půjčku skládají, což bude trvat maximálně 2 dny. Jakmile vám Zonky pošle peníze, zaplatíte všechny půjčky, které jste chtěli refinancovat a pošlete potvrzení o jejich zaplacení.

Je možné na Zonky refinancovat také mikropůjčky?

Ano, je to možné, ale je třeba počítat s tím, že Zonky každou poptávku o půjčku posuzuje individuálně. Při jejím vyplňování se proto společně pokusíme, co nejblíže popsat vaši situaci. Vypíšeme všechny vaše závazky, aby je pak s vámi mohl projít specialista ze Zonky.cz, který vám na základě toho vypracuje nabídku.

Zonky za mě předchozí úvěr/y vyplatí?

Funguje to trochu jinak. Zonky vám zašle peníze na váš bankovní účet a vy je pak pošlete na účet, který vám banka přidělila pro splacení úvěru. Poté do 30 dnů zašlete Zonky potvrzení o doplacení. U kreditek se někdy na doklady z banky čeká déle, ale když bude Zonky vědět, že refinancujete právě kreditní kartu, samozřejmě počká, než vám banka potvrzení o doplacení vydá.

Co když si půjčku převedu k Zonky a poté nebudu moci splácet?

To se samozřejmě může stát. Nečekané události patří k životu. Řekněte Zonky o každém problému či změně co nejdříve, abyste je mohli společně co nejrychleji vyřešit.

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 5,99 % p.a., se splatností 60 měsíců, splátkou 2 957 Kč, poslední splátkou 2951,32 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 7,03 %. Celou výši půjčky vyplatí společnost na účet zákazníka.. Celkem zákazník zaplatí 177 414,32 Kč.